هنرهای دستی درآمد زا خانگی

 هنرهای دستی درآمد زا خانگی ، اگر به انجام کارهای هنری علاقه مند هستید و در آن استعداد دارید و از طرفی به دنبال راهی برای درآمد خانگی هستید، کافی است یکی از ایده های هنری درآمدزا را انتخاب کنید و از همین امروز کسب و کار خود را راه بیندازید.

بعضی از ایده های کار هنری درآمد زا در منزل 


طراحی و ساخت زیورآلات که انواع مختلفی دارد و میتوانید طراحی کنید و با دست بسازید، از دستبندهای فلزی گرفته تا انگشتر با سنگ های قیمتیکه می توانید محصولات دست ساز خود را به صورت آنلاین و در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید، طراحی لباس که با طراحی های متنوع و مختلف لباس و راه اندازی یک خط تولید می توانید کسب و کار موفقی داشته باشید، مجسمه سازی که می توانید ایده های خود را با مواد اولیه از جمله فلز، خاک رس، گچ و... بسازید، طراحی تیشرت که با چاپ لوگوها و طراحی گرافیکی مختلف بر روی آنها می توانید در حوزه ی پوشاک و برای خودتان کار کنید.

برخی از پر فروش ترین صنایع دستی ایران 


فرش که یکی از ارزشمند ترین صنایع دستی ایرانی بوده که فروش آن بسیار زیاد است، میناکاری اصفهان که یکی از آثار هنری است که قدمت بسیار زیادی دارد و از طریق نقاشی روی فلزات ایجاد می شود، مس و چاقوی زنجان که این شهر یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران است که صنایع دستی در آن بسیار رواج دارد، حصیربافی در گیلان که به صورت خودرو و در حاشیه مرداب ها و آبگیرها رشد می کند، قلم کاری اصفهان این هنر طرفداران بسیار زیادی دارد و قلم کاری به دو قسمت قلم کاری روی پارچه و قلمکاری روی فلز تقسیم می شود.

نتیجه گیری 


در بازار صنایع دستی فرقی نمی کند که شما تولید کننده عمده صنایع دستی هستید و یا در کارگاه شخصی و اتاق کوچک خود کار می کنید، در هر صورت می توانید محصولات تولیدی خود را با هر تعدادی که هست صادر کنید و مشتریان خود را در خارج از کشور داشته باشید.