کارت پستال چیست ؟

کارت پستال چیست ؟  ، تبریک به آشناها ، دوستان ، همکاران، اعضای خانواده ، و … به شکل های گوناگونی صورت می پذیرد . یکی از راه هایی که می شود به شکل بسیار صمیمانه ای احساسات خود را ذکر کرد ، به کار گیری از کارت تبریک و کارت پستال می باشد .

بیشتر بخوانید کارت پستال چیست ؟

خیاطی چیست


خیاطی چیست ، واژه خیاط به کسی گفته می شود که با پارچه و یا چرم بتواند پوششی برای بدن ایجاد کند، بدین ترتیب انواع لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه به وسیله فرد خیاطی ساخته می شود و به مصرف کننده تحویل میگردد. 

در ادامه می خوانید خیاطی چیست

طراحی رنگ و روغن

طراحی و روغن ، این بخش جذاب ویژه افرادی است که علاقه به نقاشی های رنگ و روغن دارند و پیش ازآغاز بهتر است اشکال و اجزای نقاشی را مشخص کرده، طراحی مشخص می کند که هر رنگ در کدام قسمت اجرا می شود و نیاز نیست جزئیات را اضافه کنید. 

در ادامه می خوانید طراحی رنگ و روغن

هنرهای دستی درآمد زا خانگی

 هنرهای دستی درآمد زا خانگی ، اگر به انجام کارهای هنری علاقه مند هستید و در آن استعداد دارید و از طرفی به دنبال راهی برای درآمد خانگی هستید، کافی است یکی از ایده های هنری درآمدزا را انتخاب کنید و از همین امروز کسب و کار خود را راه بیندازید.

در ادامه می خوانید هنرهای دستی درآمد زا خانگی

جامع ترین تعریف صنایع دستی

جامع ترین صنایع دستی ، از زمانی که بشر خود را شناخت، برای رفع نیازهای اولیه خود دست به تغییر طبیعت و کار بر روی طبیعت زد. اولین دست ساخته های بشر ابزارآلاتی بودند که برای شکار و دفاع از خود می ساخت.

در ادامه می خوانید جامع ترین تعریف صنایع دستی