Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

درآمد همراه اول در ۸ ماه نخست سال ۹۷ به بیش از ۹ هزار میلیارد تومان رسید

۸ آذر ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين فروشگاه اینترنتی مای نت کام در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

درآمده همراه اول در هشت ماه نخست سال ۱۳۹۷ افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته داشت. طبق گزارش همراه اول از عملکرد آبان‌ماه و ۸ ماه اول سال جاری، این اپراتور به درآمد بیش از ۹ هزار میلیارد تومانی رسیده است.

شرکت ارتباطات سیار ایران، گزارشی از عملکرد خود در ماه آبان ۱۳۹۷ و در مجموع، ۸ ماه نخست سال ۱۳۹۷ را منتشر کرد. این گزارش، نشان‌دهنده افزایش چشمگیر درآمد همراه اول در هشت ماه سپری شده از سال ۹۷ است. طبق گزارش منتشر شده توسط شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور همراه اول در سال جاری به درآمد ۹ هزار و ۱۶۳ میلیارد تومانی رسیده است. به این ترتیب، درآمد همراه اول در این بازه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

ارزش شرکت ارتباطات سیار ایران در بازار دوم معاملات بورس، ۹۶۰ میلیارد تومان درج شده است و حالا اپراتور اول ارتباطی کشور توانسته در دوره یک ماهه از استفاده امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه، کارکرد مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری، فروش خطوط جدید تلفن همراه، خدمات ارزش افزوده و… به درآمد ۱ هزار و ۲۴۰ میلیارد تومانی برسد. همچنین این شرکت در مجموع ۸ ماه اخیر موفق به کسب درآمد ۹٫۱۶ هزار میلیارد تومانی شده و رشد بی‌نظیری را در مقایسه با سال گذشته، تجربه کرده است.

درآمد همراه اول

در تیرماه ۱۳۹۷ مقرر شده سرمایه همراه اول با ۲۰۰ درصد افزایش در دو مرحله از ۴۰۰ میلیارد تومان به ۱۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد که ۵۶۰ میلیارد تومان آن از محل مطالبات و آورده نقدی فعلی تامین می‌شود. همچنین مقرر شد به هیئت‌مدیره اختیار داده شود ۲۴۰ میلیارد تومان هم ظرف مدت یک سال از محل مطالبات و آورده نقدی دیگر افزایش سرمایه دهد.

درآمد همراه اول در کل سال ۱۳۹۲ حدود ۶٫۴ هزار میلیارد تومان بود و در کل سال ۱۳۹۳ نیز کمتر از ۸ هزار میلیارد تومان بود. امسال نیز درآمد این شرکت در ۸ ماهه اول نسبت به مدت مشابه با سال قبل ۲۰ درصد افزایش پیدا کرد. این نشان می‌دهد که در طول سال‌های گذشته، درآمد این شرکت روند صعودی داشته و هر سال بیشتر از قبل شده است. در جدول زیر می‌توانید جزئیات درآمدهای همراه اول در بخش‌های مختلف را مشاهده کنید:

جدول جزئیات درآمد همراه اول

درآمد همراه اول


شما مخاطبين عزيز سايت فروشگاه اینترنتی مای نت کام از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فروشگاه اینترنتی مای نت کام


لینک کوتاه مطلب

http://mynetcom.ir/?p=1518

برچسب ها

مطالب مشابه