Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

خودروهای غیر استاندارد از اول دی ۱۳۹۷ دیگر تولید نمی‌شوند

۱۱ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين فروشگاه اینترنتی مای نت کام در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

تولید خودروهای غیر استاندارد از اول دی ماه ۱۳۹۷ متوقف می‌شود. رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام کرد استانداردهای ۸۵گانه از زمستان امسال اجباری می‌شود و از آن به بعد اجازه تولید به خودروهای ناایمن داده نخواهد شد.

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد از اجرایی شدن استانداردهای ۸۵گانه خودرویی و توقف تولید خودروهای غیر استاندارد از اول دی‌ماه ۱۳۹۷ خبر داد. پیروزبخت اظهار کرد هیچ تغییری در برنامه اجرایی کردن استانداردهای ۸۵گانه خودرو به وجود نیامده و ما آمادگی داریم تا به خودروسازان و واحدهای تولیدی برای ارتقای سطح کیفی محصولاتشان مشاوره بدهیم. وی تاکید کرد ما راضی نیستیم صنعت خودروسازی آسیب ببیند، اما سلامت و ایمنی مردم در درجه اول برای ما اهمیت دارد و به همین دلیل از اول دی‌ماه امسال، استانداردهای ۸۵گانه را اجرایی می‌کنیم.

بازرسی برای شناسایی خودروهای غیر استاندارد

رئیس سازمان ملی استاندارد در ادامه افزود:

با وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین خودروسازان در حال هماهنگی هستیم تا از اول دی‌ماه که بازرسی‌ها در راستای استانداردهای ۸۵گانه خودرویی آغاز می‌شود، توقف تولید خودروهایی را که به یقین برسیم نمی‌توانند این استانداردها را رعایت کنند و ایمنی مناسبی را برای مردم فراهم نمی‌کنند، اعلام کنیم.

به گفته پیروزبخت، این رویه زمان‌بر است. امکان دارد خودروهایی از همین الان این استانداردها را پاس کنند و ممکن است خودرویی یک ماهه استاندارد را پاس کند، اما خودروی دیگر همان واحد یک سال بعد پاس کند، ولی اگر پس از مدتی مشخص شود شرایط آن خودرو اجازه پاس کردن استانداردهای ۸۵گانه را نمی‌دهد، آن موقع فهرست خودروهای غیر استاندارد و ناایمن اعلام و تولیدشان متوقف می‌شود. وی در پایان تاکید کرد تا زمانی که سازمان استاندارد در حال بررسی است، تولید خودروها ادامه دارد، اما خودروهای تولیدی پس از گذراندن استانداردهای ۸۵گانه وارد بازار می‌شوند.


شما مخاطبين عزيز سايت فروشگاه اینترنتی مای نت کام از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فروشگاه اینترنتی مای نت کام


لینک کوتاه مطلب

http://mynetcom.ir/?p=126

برچسب ها

مطالب مشابه